منوی سایت

شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد

فویل آلومینیوم و محصولات آلومینیومی که در شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد با برند تجاری فویل آلومینیوم جمیل تولید می شود از بهترین محصولات موجود در بازار خرید فویل آلومینیوم و فروش فویل آلومینیوم برای مصرف کنندگان این گروه کالاها میباشد.  تولید چند منظوره و کاملا یکپارچه، شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد (jamil aluminum foil) با همراهی دو برند تجاری فویل آلومینیوم رافدین و فویل آلومینیوم پایون، طیف گسترده ای از مشخصات فویل آلومینیومی را برای استفاده صنعتی ارائه می دهد و قابلیت های قابل انطباق و قابل اعتماد را فراهم می کند.

لذا متعهد به تولید فویل آلومینیوم با کیفیت خوب و ویژگی های یکنواخت است. که برای مصرف کننده اطمینان در مصرف را به همراه دارد.
تولید و عرضه با کیفیت بالای فویل آلومینیوم مورد استفاده در تولید محصولات صنعتی از جمله دقدقه های  این شرکت میباشد. سرمایه گذاری این شرکت در تحقیق و توسعه به دنبال بهینه سازی عملکرد. نمونه ای عالی ازنیل به خودکفایی است.بخصوص بررسی پیوسته  در مورد آلیاژهای پیشرفته که باعث کاهش ضخامت فویل آلومینیوم مورد نیاز بدون آسیب رساندن به خواص مکانیکی کلیدی می شود.

کیفیت

اطمینان از کیفیت محصولات و یکنواختی خواص
برای کمک به مشتریان به منظور بهبود عملکرد تولید خود، تولید فویل آلومینیومی  با کیفیت بالا به همراه ویژگی های قابل پیش بینی و یکنواخت انجام  میگیرد..

رویکرد بهبود مستمر
شرکت آلومینیوم هزاره سوم میلاد علاقه مند به بهبود مستمر در کیفیت تولید محصولات خود میباشد.لذا پیوسته در حال بهبود فرایند ها و عملکرد ها بوده و به طور منظم کلیه پروسه های تولید مورد ممیزی قرار میگیرد. اقدامات اصلاحی مربوط به بهبود یکنواختی کیفیت در طی یک فرآیند تولید مشخص شناسایی و به اجرا گذاشته میشود.

تجهیزات صنعتی قابل تنظیم
به لطف تلاش های مدرنیزاسیون توسعه یافته در سایت این شرکت، کلیه ماشین آلات بخصوص  نورد ها و سپراتورها و اسلیتر هابر پایه تکنولوژی پیشرفته فعالیت میکنند می شود. کارخانه های نورد و ماشین آلات تبدیل با سیستم های کنترل درون خطی مجهز به تضمین صاف بودن و ضخامت دقیق فویل می باشند.